فرو رفتن دو میله فلزی در بدن کارگر ساختمانی + عکس

پس از تماس کارگران یک کارگاه ساختمانی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای آتش نشانی ایستگاه 40 و گروه امداد ونجات 13 را ساعت 13:02 دیروز به بیمارستان امام خمینی(ره) تهران رهسپار كرد.
 
محمود شکیبا افسر آماده منطقه 5 عملیات آتش نشانی تهران در خصوص این حادثه اظهار کرد : تعدادی از کارگران ساختمانی در یک ساختمان نیمه کاره در لواسان، بلوار امام خمینی(ره) مشغول کاربودند که ناگهان یکی از کارگران از طبقه اول به طبقه منفی یک سقوط کرد.
 
وی افزود: بر اثر این حادثه، یک میله فلزی در پا و میله ی دیگربه پهلوی این کارگر فرو رفت و اورا به سختی دچار مصدومیت کرد.
 
فرو رفتن دو میله فلزی در بدن کارگر ساختمانی
 
شکیبا تصریح کرد: فرد مصدوم بلافاصله به وسیله تجهیزات نجات از طبقه منفی یک به طبقه همکف انتقال یافت و سپس وی درحالی که میله ها همچنان در بدنش بودند با هلیکوپتر اورژانس به بیمارستان امام خمینی(ره) تهران منتقل شد.
 
این افسر آماده آتش نشانی علت وقوع این حادثه را توسط کارشناسان آتش نشانی دردست بررسی اعلام کرد و گفت: همزمان آتش نشانان و گروه نجات دربیمارستان حاضر شده و با همکاری پزشکان و متخصصان اتاق عمل بیمارستان، میله های فلزی را بریده و کارگر مصدوم را برای انجام اقدامات درمانی، تحویل کادر پزشکی این بیمارستان دادند.(پایگاه خبری 125)
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستفرو رفتن دو میله فلزی در بدن کارگر ساختمانی + عکس


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6033

تعداد اعضا

4630

بازدید امروز

5311

بازدید دیروز

2

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

15028050

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA