کل برنامه های سلامت وزارت بهداشت در پزشک خانواده ادغام می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، حسن امامی رضوی افزود: برای اجرای برنامه ملی پزشک خانواده در شهرها هماهنگی دستگاههای مسئول در وزارت بهداشت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لازم است که این هماهنگی انجام شده و با اجرای کامل این برنامه، تمام برنامه ها و خدمات بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت در برنامه پزشک خانواده ادغام می شود.

محمد شریعتی، قائم مقام معاون بهداشتی وزیر بهداشت نیز گفت: تمام کارشناسان وزارت بهداشت و رفاه در دانشگاههای علوم پزشکی و بیمه ها نسبت به اجرای درست برنامه پزشک خانواده توجیه شده اند و ما متعهد هستیم که این برنامه را طی دو سال در سراسر کشور اجرا کنیم.

وی در مورد پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان نیز گفت: زیرساختهای فنی برای گسترش پرونده الکترونیک سلامت در اغلب استانهای کشور فراهم شده و پیوست امنیتی شبکه پرونده الکترونیک سلامت نیز در حال نهایی شده است تا با خیال راحت پرنده الکترونیک سلامت برای همه مردم ایران راه اندازی شود.
نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6032

تعداد اعضا

4265

بازدید امروز

5311

بازدید دیروز

2

متخصصین آنلاین

2

میهمان آنلاین

15027685

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA