شما می توانید اخبار خود را در حوزه‌های مرتبط با HSE از جمله حوادث، اخبار بومی و منطقه‌ای، مسائل زیست محیطی و بهداشتی را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست اخبار نمایش داده شوند.

جدیدترین اخبار

پربازدیدترین ها

آخرین پیام ها

2 کارگر قربانیان جدید گازگرفتگی

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با تماس شهروندان با سامانه 125 در مورد بروز گاز گرفتگی در منزل دو کارگر، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 9 و 46 دقیقه صبح چهارشنبه آتش نشانان ایستگاه 5 را به محل حادثه در خیابان رباط کریم، خیابان فرهودی زارع اعزام کرد.

با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه یک ساختمان دو طبقه دیده می شد که یکی از اتاقهای آن به مساحت 10 متر مربع محل استراحت دو کارگر بود.

آتش نشانان بی درنگ خود را به محل حادثه رسانده و با عوامل اورژانس به بررسی وضعیت مصدومین پرداختند که یکی از آنان به علت شدت مسمومیت جان باخته و دیگری که علائم حیاتی ضعیفی داشت توسط امدادگران اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

آتش نشانان پس از بازکردن در و پنجره به بررسی علت حادثه پرداخته و استفاده از اجاق خوراک پزی و بسته بودن همه منافذ اتاق و نشت گاز مونواکسید کربن را عامل اصلی این حادثه اعلام کردند.

 

 

منبع: خبرگزاری مهراخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseحوادث شهریگازگرفتگیمنوکسید کربندو کارگرخیابان رباط کریمتهراناجاق خوراک پزیاصول ایمنیرعایت نکردن


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

5806

تعداد اعضا

579

بازدید امروز

4043

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

15

میهمان آنلاین

13878197

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA