سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو با هدف بیان اهداف و برنامه های حوزه HSEE، ارائه گزارش عملکرد سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی در حال برگزاری است .
حاتم شا کرمی، معاون روابط کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه های این وزارتخانه را در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی تشریح کرد .
غریب پور ئیس هیات عامل ایمیدرو نیز به تشریح استراتژی ها، برنامه ها و نقشه راه ایمیدرو در حوزه HSEE و نیز اقدامات صورت گرفته در این حوزه مَی پردازد .
امیر ولدخانی، مدیر HSEE ایمیدرو در این همایش، علاوه بر برنامه های این مدیریت طی سال 99، گزارش سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه را ارائه مَی کند .

این مطلب را به اشتراک بگذارید:


همایشکنگرههمایش HSEکنگره HSEهمایش ایمنیهمایش بهداشتهمایش سلامتهمایش محیط زیستچهارمین همایش ملی پژوهشی توسعه و ترویج در کشاورزیمنابع طبیعی و محیط زیست ایران.


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6477

تعداد اعضا

2859

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

2

میهمان آنلاین

18598786

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA