کنفرانس ملی علوم و مهندسی محیط زیست و توسعه پایدار با رویکرد فناوری های نو و بیوتکنولوژی

 
- جمعی از محققان ،پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه هاو موسسات علمی - پژوهشی ایران و آلمان با برگزاری همایش علمی در دانشگاه آزاد برلین، راه های دستیابی به توسعه پایدار در ایران را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش ایرنا، در این همایش دو روزه که با عنوان ˈبررسی توسعه پایدار در ایرانˈ از روز پنج شنبه آغاز شده و فردا نیز ادامه خواهد داشت،شرکت کنندگان با ارائه مقالات و مطالب خود جایگاه و نقش فن اوری نوین به عنوان یکی از ملزومات اساسی هر کشور در مسیر توسعه در جهان امروز و همچنین اهمیت آموزش و مدیریت بهره گیری از این تکنولوژی ها و تاثیر متقابل آن بر فرهنگ جامعه را مورد نقد و بررسی قرار می دهند.
علی یار جوادیˈ دبیر این همایش همایش علمی در مراسم افتتاحیه با تاکید بر اهمیت همکاری های علمی و تحقیقاتی ایران و آلمان،خواستار تلاش همه جانبه برای توسعه این همکاری ها شد و ابراز امیدواری کرد که با برگزاری نشست های علمی از این دست تماس های محققان و دانشمندان ایرانی با همتایان بین المللی بیش از پیش تقویت شود.
جوادی هدف از برگزاری این همایش را دستیابی به یک پیش بینی بهتر از آینده همکاری های دو کشور عنوان کرد و افزود:دانشمندان و کارشناسان متعددی در حیطه های مختلف در این همایش دو روزه حضور یافته اند تا نظرات و پیشنهادات خود را برای کمک به دستیابی به یک توسعه پایدار ارائه کنند.
وی خاطرنشان کرد: مردم ایران نیازمند دستیابی به فناوری و علوم پیشرفته هستند تا بتوانند با تلاش خود به سطح توسعه مورد دلخواه در کشور دست یابند و برگزاری اینگونه نشست ها می تواند ما را در تحقق این هدف یاری کند.
محورهای همایش:
1) توانمند سازی جامعه در حوزه علوم انسانی
2) آموزش و پرورش
3) مشاوره و راهنمایی
4) علوم قرآن و حدیث
5) روانشناسی و خانواده

محل برگزاری همایش آدرس : شیراز، دروازه قرآن، هتل بزرگ شیرازسالن همایش هتل شیراز

------------------------------------------
 
دبیرخانه همایش: آدرس : شیراز- خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - کوچه 2 -ساختمان آوا - طبقه اول
تلفن: 32991-071
------------------------------------------
 
 
 
 

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید:


همایشکنگرههمایش HSEکنگره HSEهمایش ایمنیهمایش بهداشتهمایش سلامتهمایش محیط زیستکنفرانس ملی علوم و مهندسی محیط زیست و توسعه پایدار با رویکرد فناوری های نو و بیوتکنولوژی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6284

تعداد اعضا

1419

بازدید امروز

6726

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

167

میهمان آنلاین

17072242

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA