نخستين کنفرانس ملی توسعه کيفيت راهبردی فراگير در سلامت غذا

تاریخ برگزاری : 2 الی 3 اردیبهشت 93

برگزار کننده: انجمن مديريت کيفيت ايران 

نام مسئول یا دبیر همایش: دبير همايش:دکتر شهريار دبيريان -دبيراجرايی همايش:اميرپورحيری

تلفن تماس با دبیرخانه :  4 - 88101192 

نمابر88725944  :

مکانتهران - انيستيتو تحقيقات تغذيه صنايع غذايی کشور 

آدرس سایت :  www.iranqms.ir 

آدرس ایمیل :  info@iranqms.ir

محورهای همایش

  • نقش توسعه استانداردها، در ارتقای کیفیت و ایمنی مواد غذایی
  • نقش سازمان¬های نظارتی در ارتقای سلامت غذا
  •  توسعه فناوری نوین در صنعت غذا
  •  زنجیره تامین و توزیع در حفظ و پایداری کیفی مواد غذایی
  • جایگاه استقرار سیستم های مدیریتی در صنعت غذا
  • نقش برچسب گذاری در ارتقای آگاهی مصرف کنندگان
  • سیستم¬های ارتباط با مشتری و رضایت مندی مشتریان
  •  نقش توسعه کيفيت در اقتصاد

توضیحات تکمیلی:

صنایع غذایی به عنوان حلقه تکمیل کننده در پیشرفت کشاورزی و دامپروری همه کشورها از جمله ایران همواره مورد توجه سیاستگزاران قرار دارد. بر اساس آمار موجود صنایع تبدیلی مواد غذایی از نظر سرمایه گذاری درصد قابل توجهی از کل صنایع کشور را در بر گرفته و سهم آن در اشتغال در حوزه صنعت کشور نیز قابل توجه است. بعلاوه روز به روز با صنعتی تر شدن هر چه بیشتر تولید مواد غذایی، وظیفه صنایع غذایی کشور در تامین غذای سالم جامعه خطیرتر و با اهمیت تر میگردد،به همين جهت انجمن مديريت کيفيت ايران نخستين همايش ملی توسعه کيفيت ،راهبردی فراگير در سلامت غذا را 2 و 3 ارديبهشت سال 93 همراه با دريافت مقاله ،نمايشگاه جانبي ، کارگاه هاي آموزشي و امتياز بازآموزي براي شرکت کنندگان در انستيتو تحقيقات تغذيه اي و صنايع غذايي کشور با اهداف زیر برگزار می نمايد. 
 نمایشگاه 
در حاشیه همایش ، اولين نمایشگاه صنايع غذايي باحضور فعال شرکت های داخلی ، نمایندگان شرکت های صادر کننده و سرمایه گذاران در صنعت غذايي کشور برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با هدف ایجاد بستری مناسب و مساعد برای تعامل موثر و ارتباط سازنده میان کلیه بخشهای اجرایی، صنایع غذايي، مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی برگزار می شود. 
امتياز بازآموزی 
اهمیت دامپزشکی در حفظ ایمنی و سلامت مواد غذایی با منشاء دامی بر کسی پوشیده نیست. با توجه به آن که یکی از مخاطبان اصلی این همایش، متخصصین ودامپزشکان فعال در عرصه بهداشت مواد غذایی است؛ طبق مکاتبات کتبی دبیرخانه کنفرانس با سازمان نظام دامپزشکی کشور، نخستين کنفرانس ملي توسعه کيفيت راهبردي فراگير درسلامت غذا با کد 9200123404368 ثبت و مقرر گردید حضور در این کنگره برای اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی کشور دارای امتیاز بازآموزی باشد. 
و همچنين حضور مسئولين فني ،کارشناسان استاندارد ،مديران سازمان ها داراي امتياز بازآموزي از سازمان غذا و دارو و سازمان استاندارد و وزارت بهداشت براي پزشکان ميباشد. 
ارزيابی واحدهای برتر صنايع غذايی
در همین راستا انجمن مدیریت کیفیت ایران با مشارکت پژوهشگاه استاندارد بصورت رايگان و افتخاري، نسبت به انتخاب و معرفی شرکت های برتر کیفی صنایع غذایی ایران مبادرت می نماید و از ده شرکت برتر با ارائه مستندات و کامل نمودن چک ليست هاي ارزيابي در اختتاميه کنفرانس با اهدا لوح کيفيت تقدير مي نمايد. 
از آنجا که این کنفرانس علمی، تخصصی و ملی درصدد فراهم نمودن بسترهای مناسب برای تبادل نظر و اندیشه های محققان، استادان، متخصصان، مدیران و دست اندرکاران این حوزه در راستای توسعه و ارتقاء کیفیت استاندارهای مواد غذایی است، از تمامی شرکتها و سازمانهای فعال در این عرصه دعوت می شود با مشارکت در فرصتهای تبلیغاتی متعدد فراهم شده در این کنفرانس ملی و معرفی برندهای برتر کیفیت، همچنین انعکاس و اطلاع رسانی دستاوردها، توانمندیها، یافته های علمی شرکتهای تحت مدیریت خود در تحقق شعار این رویداد ملی گامهای موثرتری برداریم .

 

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید:


همایشسلامت ایمنی و محیط زیستhseکنفرانس ملیتوسعه کیفیتسلامت غذافراگیراردیبهشتسال 93تهراناستانداردهاارتقای کیفیتایمنی مواد غذاییرضایت مندی مشترینمایشگاه


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6871

تعداد اعضا

3161

بازدید امروز

11095

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

197

میهمان آنلاین

22097549

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA