دوازدهمین کنگره ژنتیک ایران، 01 تا 03 خرداد ماه 1391

با استعانت از خداوند متعال به منظور تحقق اهداف سند چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقشه جامع علمی کشور در جهت توسعه علم و فناوری در سرزمین ایران عزیز دوازدهمین کنگره ژنتیک ایران توسط انجمن ژنتیک ایران با اهداف و زمینه های تخصصی زیر در 1 تا 3 خرداد ماه 1391 در محل سالن همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌گردد.

 

اهداف :

  • ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی علمی بین محققان در زمینه های مختلف علم ژنتیک.
  • ارائه آخرین دستاوردهای علمی محققان در عرصه های مختلف ژنتیک انسانی، گیاهی، جانوری، ریزسازواره ها و جلب توجه مسئولین کشوری(اعم از سیاستمداران، قانون گذاران و مجریان) به اهمیت علم ژنتیک و پیشرفتهای خیره کننده آن در سالهای اخیر جهت توسعه و پیشرفت کشور.
  • معرفی توان انجمن ژنتیک ایران به عنوان یک ساختار مردم نهاد مشاوری امین و دلسوز در سیاستگذاری، تدوین قوانین و برنامه ریزی کلان ژنتیک کشور با توجه به قوانین بالادستی مانند سند چشم انداز، قانون برنامه پنجم، قانون شرکتهای دانش بنیان و ...

 

دبیرخانه همایش از کلیه صاحبنظران، اساتید، پژوهشگران،کارشناسان، دانشجویان و دست اندرکاران جهت شرکت در این همایش و ارائه مقاله در زمینه های تخصصی فوق دعوت به عمل می آورد.علاقه مندان به شرکت در همایش وارائه مقاله می توانند به نشانی اینترنتی دبیرخانه دوازدهمین کنگره ژنتیک ایران http://geneticscongress.ir مراجعه نمایند.

 

دبیر علمی همایش :

دکتر سیروس زینلی عضو هیئت علمی انستیتوپاستور ایران

 

نحوه ثبت نام و ارسال مقاله :

ثبت نام در همایش و ارسال مقاله صرفاً از طریق پایگاه همایش انجام می شود.
ارسال مقاله به همایش، پس از ثبت نام و ورود به سیستم امکانپذیر است.
افرادی می توانند مقالات مروری ارسال کنند که بیش از 5 مقاله در رابطه با موضوع داشته و سمت دانشیار یا استاد داشته باشند.

بنابر بر تصمیم کمیته علمی دوازدهمین کنگره ژنتیک ایران، ارسال مقاله هایی که در کنگره های قبلی ارائه و یا در مجلات داخلی چاپ شده باشند، مجاز نیست و در غیر اینصورت تخلف علمی محسوب می شود و از حضور شخص در کنگره ممانعت بعمل آمده کلیه مبالغ پرداخت شده توسط وی به نفع کنگره ضبط خواهد شد.

گواهی ارائه مقاله به نام نفر اول و یا نویسنده مسئول به شرط پرداخت هزینه ها خواهد بود و اگر ارسال کننده نفر اول و یا نویسنده مسئول نباشد به وی گواهی داده نمی شود. برای کسانیکه نفرات بعدی هستند و یا فقط شرکت کننده هستند گواهی شرکت در کنگره صادر می شود.

 

تاریخ های مهم :

تاریخ برگزاری همایش: 1 تا 3 خرداد ماه 1391
آخرین مهلت ارسال مقالات: 29 اسفند ماه 1390


این مطلب را به اشتراک بگذارید:


-


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

5380

تعداد اعضا

4377

بازدید امروز

4734

بازدید دیروز

3

متخصصین آنلاین

151

میهمان آنلاین

12911362

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA