مصدومیت دو کارگر سیمبان

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) یک فعال کارگری با اعلام خبر مصدومیت دو کارگر سیمبان در دو حادثه جداگانه گفت: دو نفر از کارگران سیمبان شاغل در شرکت توزیع برق استانهای کهکیلویه و بویراحمد وکرمانشاه حین انجام کار دچار حادثه برق گرفتگی شده و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

این کارگر شرکت توزیع برق کشور در تشریح جزئیات این حادثه گفت: «عطالله مُعین دوست» از کارگران سیمبان اداره برق شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل برق گرفتگی حین کار در روستای« مِهریان» اکنون در بیمارستان شهیدبهشتی یاسوج بستری است.
او گفت: آقای معین دوست که روی پایه برق مشغول کار بود، خوشبختانه به دلیل داشتن کمربند ایمنی از ارتفاع سقوط نمی‌کند اما به شدت دچار دچار سوختگی شده است.
او درباره حادثه دوم نیز گفت: یکی دیگر از همکاران شاغل در شرکت توزیع برق کرمانشاه در روز‌های گذشته بر اثر برق گرفتگی در ارتفاع پایه برق دچار مصدومیت شده و هم اکنون در بیمارستان بستری است.
وی افزود: هرچند همکاران ما از مرگ حتمی نجات پیدا کرده و مصدوم شدند اما درکل شرایط برای کار سیمبانان ایمن نیست و وسایل و تجهیزات ایمنی خوب و باکیفیت در اختیار آن‌ها قرار نمی‌گیرد.
 
 
 
 
HSEexpert.com


اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمصدومیت 2 کارگرسیمبان


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6871

تعداد اعضا

3431

بازدید امروز

11095

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

22097819

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA