آتش سوزی مغازه مكانیكی در محله شوش

به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert)، در ساعت 22:50 دقیقه شب گذشته شهروندان در پی تماس تلفنی با سامانه 125 از آتش سوزی یك مغازه مكانیكی واقع در محله شوش، خیابان شهرزاد جنوبی، خیابان مهیاری خبر دادند كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 13 و 99 را به محل حادثه رهسپار كرد.
 
احمد یزدانی فرمانده آتش نشانان اعزامی در گزارشی از شرح این حادثه اعلام كرد: یك مغازه مكانیكی به وسعت 30 متر مربع به علت نا معلومی دچار آتش سوزی شده بود كه در هنگام بروز این حادثه، یك دستگاه خودروی سواری سمند که دود و آتش بسیار زیادی از آن متصاعد میشد، در داخل مغازه قرار داشت.
ایشان افزود: خودروی سواری سمند در همان دقایق اولیه توسط مالك مغازه و شهروندان حاضر در محل حادثه از داخل مغازه به بیرون انتقال داده شده بود و همچنین این خودرو كه از قسمت موتور آتش گرفته بود، توسط خاموش كننده های دستی توسط افراد حاضر در محل حادثه مهار و خاموش شده بود.
یزدانی تصریح کرد: آتش نشانان با تجهیز شدن به دستگاه تنفسی و پس از قطع جریان برق و گاز مغازه، با استفاده از یك رشته لوله آبده آتش نشانی به سرعت آتش سوزی مغازه مکانیکی را در همان لحظات اولیه مهار و خاموش کردند.
این فرمانده آتش نشانی خاطر نشان كرد: آتش نشانان پس از مهار كامل شعله های آتش و تخلیه اجناس سوخته شده و اطمینان از عدم آتش سوزی مجدد، اقدام به تخلیه دود توسط فن فشار قوی از داخل مغازه كردند.
ایشان در پایان گفت: علت وقوع این آتش سوزی توسط كارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HSEexpert.com

 اخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیHSEexpert.comمرجع متخصصان سلامتایمنی و محیط زیستhse newsآتش سوزی مغازه مكانیكی در محله شوش


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

8133

تعداد اعضا

1265

بازدید امروز

3403

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

70

میهمان آنلاین

24674139

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA