افزایش جان باختگان کرونا در پی آلودگی هوای خوزستان

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان اظهار کرد: در روزهای اخیر گزارش‌های میدانی، حاکی از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اغلب شهرهای استان خوزستان هستند.
 
به گزارش مرجع متخصصان سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSEexpert) به نقل از ایسنا، وی افزود: از سوی دیگر با توجه به سرد شدن هوا و بسته شدن درب و پنجره‌ها، نگرانی زیادی از بروز پیک جدید در استان خوزستان وجود دارد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به کاهش موارد بستری بیماران مبتلا به کرونا در هفته‌های اخیر در خوزستان گفت: اگر قرار است این شرایط حفظ شود، به همکاری مردم در رعایت پروتکل‌ها نیاز داریم.
 
ابول‌نژادیان با اشاره به آلودگی هوا در شهرهای صنعتی خوزستان گفت: آلودگی هوا در تشدید بیماری‌های زمینه‌ای از جمله بیماری‌های قلبی و عروقی و ریوی تاثیرگذار است و قطعا بار بیماری زمینه‌ای را افزایش می‌دهد که این مساله، تاثیر مستقیم و غیرمستقیم بر مرگ و میر کرونا دارد.
 
 
 
 
 
 


دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهوازکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کروناخوزستانآلودگی هوای خوزستانآلودگی هوا


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6477

تعداد اعضا

2696

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

2

میهمان آنلاین

18598623

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA