افزایش همکاری هلال احمر و اورژانس برای مقابله با ویروس کرونا

دکتر پیرحسین کولیوند در این دیدار ضمن تشریح اهداف و سیاست های قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی و تاکید بر حفظ کرامت هموطنان گفت: اولویت ما در این قرارگاه استفاده از ظرفیت هتل ها و مهمانسراها است.
 
وی در ادامه این جلسه با اشاره به انتظارات قرارگاه پشتیبانی شهید حاج قاسم سلیمانی، این طرح را یک اقدام ملی خواند.
 
دکتر همتی، رئیس جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار، از اقدامات قرارگاه پشتیبانی این طرح استقبال کرد و گفت: ظرفیت ها و امکانات جمعیت هلال احمر از جمله نقاهتگاه‌های موجود در کل کشور و همچنین نیروی انسانی مورد نیاز را در اختیار قرارگاه پشتیبانی این طرح خواهیم گذاشت.
 
وی افزود: ظرفیت جمعیت هلال احمر بسیار خوب است، ما می توانیم تجهیزات و نیروهای انسانی که بیش از یک میلیون نفر سازمان جوانان ما نیرو دارد را در قالب تیم هایی که وزارت بهداشت مشخص خواهد کرد وارد کار کنیم کما اینکه در مورد بحث محله محور مبارزه با کووید 19 نیز حدود 20 هزار نفر از جوانان ما بعد از تفاهم با وزارت بهداشت حضور داشتند.
 
در حاشیه این دیدار، دکتر همتی گفت: امروز با دکتر کولیوند درخصوص نحوه همکاری، به یک جمع بندی خواهیم رسید و در ارتباط با تعداد نقاهتگاه و امکانات موجود که می توانیم دراختیار قرارگاه پشتیبانی این طرح بگذاریم بحث و تبادل نظر خواهیم کرد.
 
 
هلال احمر
 
 


هلال احمرجمعیت هلال احمرکووید 19COVID 19کروناکرونا ویروسویروس کروناcorona virusاخبار کرونااورژانس


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6653

تعداد اعضا

2283

بازدید امروز

6439

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

20749399

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA