ورود به مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی ممنوع شد

اکبری مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، ورود گردشگران به مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست استان را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان ، وی گفت:براساس تصمیمات متخذه در جلسه با هدف جلوگیری از ازدحام شهروندان در مناطق تحت مدیریت  و تفرجگاههای داخل مناطق و.. و به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس مقرر شد تا از هرگونه ورود به مناطق حفاظت شده، پناه گاه حیات وحش ، تالاب و علی الخصوص غارها ، مراکز تکثیر و پرورش حیات وحش تا اطلاع ثانوی جلوگیری شود و هیچگونه مجوزی برای ورود به مناطق تحت مدیریت، این اداره کل صادر نخواهد شد. اکبری با اشاره به اینکه همه ساله با شروع فصل بهار علاقمندان به طبیعت و گردشگران زیادی از داخل و خارج استان از  مناطق تحت مدیریت استان نیز بازدید می کردند اما به دلیل شرایط ویزه پیش آمده و شیوع ویروس کرونا و با توجه به اینکه امسال در روز طبیعت ورود به مناطق تحت مدیریت ممنوع خواهد بود از مردم در خواست کردتا با رعایت نکات بهداشتی و لغو مسافرتهای درون شهری و برون شهری و ماندن در خانه از انتقال و شیوع این بیماری جلوگیری کنند.

وی اظهار کرد: با افرادی که موارد مذکور را رعایت نکنند قطعا با همکاری مراجع قضایی و انتظامی و در راستای اجرای تکالیف ستاد مربوطه در استان  برخورد خواهد شد. مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی در پایان با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی کادر درمانی استان گفت: ما مدافعان طبیعت تلاشهای این عزیزان را فراموش نکرده و در راستای همکاری با این عزیزان آماده همه گونه همکاری هستیم.

 

سازمان حفاظت محیط زیستسازمان حفاظت از محیط زیستمدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبیویروس کرونابیماری کروناکرونا ویروسcorona virusاخبار بهداشتاخبار کروناخراسان جنوبی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6477

تعداد اعضا

2685

بازدید امروز

8972

بازدید دیروز

1

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

18598612

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA