سه کارگر در منطقه عسلویه کشته‌ شدند

دبیر خانه کارگر شهرستان لامرد و مهر گفت: روز گذشته سه نفر از کارگران شاغل در منطقه ویژه عسلویه در جریان دو حادثه جداگانه کشته شدند.

عبدالرضا روحی با اعلام این مطلب به ایلنا گفت: این حوادث در فاز 19 منطقه عسلویه و در محدوده فعالیت شرکت پتروپارس اتفاق افتاد.

وی افزود: حادثه نخست در حوالی ساعت 14 و براثر سقوط بوم یک دستگاه جرثقیل سنگین بر روی یک دستگاه خودروی سواری پراید اتفاق افتاد.

روحی بابیان اینکه بر اثر این سقوط دو نفر سرنشین خودروی سواری کشته شدند، گفت: یکی از کشته شدگان در دم جان باخت و نفر دوم در مسیر انتقال به بیمارستان کنگان جان خود را از دست داد.

این فعال کارگری افزود: کشته‌شدگان از کارگران متخصص شرکت کولرهای هوایی آبان بودند.

دبیر خانه کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر همچنین در خصوص حادثه دوم گفت: این حادثه نیز در همان مکان قبلی و در حوالی ساعا 16 اتفاق افتاد.

وی در تشریح حادثه دوم گفت: این حادثه زمانی اتفاق افتاد که از سه نفر از کارگران جوشکار در داخل لوله‌ای آهنی به قطر چهار متر مشغول فعالیت بودند.

روحی به نقل منابع رسمی علت حادثه دوم را گاز گرفتگی درون لوله عنوان کرد و گفت: در جریان این حادثه یکی از کارگران جوشکار کشته و دو نفر دیگر مصدوم شدند.

این مقام کارگری بابیان اینکه از مجموع سه کارگر حادثه دیده دو کارگر از شرکت کولر‌های هوایی آبان وکارگر کشته شده نیز از شرکت «ای جی سی» بوده اند، گفت: شنیده می‌شود که در پی حوادث روز گذشته فعاالیت‌ها در محل وقوع بصورت موقت متوقف شده است.

 

 

منبع : خبرگزاری کار ایران (ایلنا)اخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseحادثه شغلیمنطقه عسلویهفاز 19کارگران جوشکاریسقوط بومدستگاه جرثقیلکشتهمصدوم


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6868

تعداد اعضا

4701

بازدید امروز

4908

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

4

میهمان آنلاین

22077663

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA