مرگ کارگر جوان در حاشیه بزرگراه آزادگان

به گزارش خبرنگار«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حوالی ساعت 10:30 صبح روز پنجشنبه عوامل امدادی و انتظامی از وقوع یک مورد حادثه ریزش آوار در مسیر بزرگراه آزادگان، ابتدای جاده احمد‌آباد مستوفی باخبر شدند. در ادامه عوامل آتش‌نشانی، اورژانس و پلیس در محل حاضر شده و عملیات خود را آغاز کردند که آتش‌نشانان با مراجعه به محل که یک گودال کارگذاری لوله به عمق تقریبی 3.5 متر بود، عملیات جست‌وجو و نجات کارگری که به طور کامل در زیر خاک محبوس شده بود را آغاز کردند.

بنابراین گزارش، پس از گذشت دقایقی، آتش‌نشانان این کارگر 22 ساله ایرانی را از زیر خاک خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند که آنان با بررسی علائم حیاتی، مرگ وی را تایید و اعلام کردند.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید این خبر به ایسنا گفت: در جریان این حادثه، آتش‌نشانان ایستگاه 59 و گروه نجات هفت در محل حاضر بودند.

وی با بیان اینکه سستی خاک و بی‌احتیاطی کارگران هنگام کار، علت وقوع این حادثه بوده است، گفت: آتش‌نشانان در ساعت 11:37 به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

 

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)اخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseحوادث کارریزش آوارکارگر جوانآتش نشانیمرگتهران


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6070

تعداد اعضا

1981

بازدید امروز

8672

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

15267055

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA