حریق در انبار کیف و کفش در بازار تهران

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،حسن علی مردانی، معاون عملیات منطقه 5 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران دراین باره گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی درباره این آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت 19:19 روز چهارشنبه آتش نشانان ایستگاه‌های 3 ، یک و 4 را به همراه خودرو دستگاه تنفسی به محل حادثه واقع در خیابان 15 خرداد (امام زاده یحیی) اعزام کرد.

وی با اشره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: محل آتش سوزی یک منزل مسکونی به مساحت 120 متر مربع و با کاربری انبار کیف و کفش دیده می شد که انبار داخل حیاط آن کاملا شعله ور شده و آتش سوزی در حال سرایت به انبار دیگر که در مجاورت آن قرار داشت بود.

معاون عملیات منطقه 5 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: در این حادثه آتش نشانان به سرعت عملیات خود را آغاز کرده و با کشیدن لوله های آبدهی اقدام به مهارآتش سوزی کرده و موفق شدند از گسترش آن به انبار مجاور که مملو از کیف و کفش بود جلوگیری کنند.

علی مردانی با بیان اینکه آتش‌نشانان با ایمن سازی محل حادثه و دادن تذکرات ایمنی به کارگران به عملیات خود خاتمه دادند، گفت: علت این حادثه اتصالی برق کولر آبی و ایجاد جرقه و در نتیجه آتش سوزی اعلام شد.

 

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)اخبارسلامت ایمنی محیط زیستhseحوادث کاریآتش سوزیحریقانبار کیف و کفشبازار تهرانآتش نشانیاتصال برق کولر آبی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6032

تعداد اعضا

4335

بازدید امروز

5311

بازدید دیروز

2

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

15027755

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA