شما می توانید اخبار خود را در حوزه‌های مرتبط با HSE از جمله حوادث، اخبار بومی و منطقه‌ای، مسائل زیست محیطی و بهداشتی را در این سایت ثبت نمایید تا با نام شما در لیست اخبار نمایش داده شوند.

جدیدترین اخبار

پربازدیدترین ها

آخرین پیام ها

سقوط كارگر كفاش بر اثر آتش سوزی در کارگاه

آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی واقع در طبقه چهارم ساختمانی، باعث سقوط یک کارگر شد.

بر اساس گزارش دریافتی ایلنا، صبح امروز آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی در طبقه چهارم یک ساختمان واقع در خیابان سپه سالار تهران، باعث شد تا کارگری که مشغول کار بود برای نجات جان به پایین بپرد.

بنا بر این گزارش، سه کارگری که دراین کارگاه مشغول کار بودند با مشاهده آتش سوزی که به سبب اشتعال مواد آتش زا صورت گرفته بود، سعی در خروج داشتند که 2 نفر ازآنها در لحظات اولیه از کارگاه خارج شده و کارگر سوم قبل از رسیدن گروه‌های امداد و نجات در اقدامی عجولانه خود را از طبقه چهارم به پایین پرت كرد و به شدت دچار آسیب دیدگی شد.

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: داشتن تجهیزات ایمنی وخاموش کننده در کارگاه ها حادثه ساز ضرورت دارد و کارگران در  کارگاه ها در صورت مشاهده آتش سوزی از هر گونه اقدام عجولانه خود داری کرده وسعی کنند با حفظ آرامش و خونسردی محل حادثه را ترک کنید.

 

 

منبع: ILNA.IRاخبارسلامت ایمنی و محیط زیست‌ HSEبهداشتحوادث‌ کارگرمرگ و میربیماریاحتیاطسقوطآتش سوزیکارگاه


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

5803

تعداد اعضا

282

بازدید امروز

15965

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

93

میهمان آنلاین

13873857

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA