آتش سوزی واحد مسکونی در تهرانسر حادثه ساز شد

به گزارش پایگاه خبری 125، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، آتش نشانان ایستگاه 104 و گروه امداد و نجات 59 به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 15:17 دقیقه روزگذشتخ به محله حادثه در خیابان تهرانسر، خیابان قباد شمالی، مجتمع مسکونی هاشمی نژاد رهسپار شدند.
داود قلی زاده معاون منطقه چهار عملیات درباره این حادثه گفت: یک واحد آپارتمان 67 متری در طبقه پنجم یک مجتمع مسکونی هفت طبقه از قسمت سالن پذیرایی دچار آتش سوزی شده و دود بسیار غلیظی همه قسمت های این ساختمان را فرا گرفته بود.
وی افزود: نیروهای عملیات بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی وارد ساختمان شدند و گروهی از آتش نشانان به جستجوی افراد محبوس شده احتمالی و گروهی دیگر در مدت زمان بسیار کوتاهی شعله های آتش را مهار و به طور کامل خاموش کردند.
قلی زاده با اظهار به اینکه علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی تهران بررسی میشود خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از تحویل محل حادثه به مالک ساختمان، به ماموریت خود پایان دادند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


اخباراخبار HSEخبر HSEاخبار ایمنیاخبار سلامتاخبار محیط زیستhse newsخبرهای ایمنیآتش سوزی واحد مسکونی در تهرانسر حادثه ساز شد


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

5737

تعداد اعضا

3338

بازدید امروز

5236

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

8

میهمان آنلاین

13624809

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA