اطلاعات محیط زیستی جمعی از معلمان کتاب درسی انسان و محیط زیست بروز رسانی شد

وزیر بهداشت گفت: 900 دستگاه آمبولانس، 10 فروند بالگرد اورژانس هوایی و 25 دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از 10 هزار نیروی درمانی و 17 هزار نیروی سازمان اورژانس در ایام راهپیمایی اربعین حسینی به زائران ارائه خدمت می‌کنند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، کارگاه آموزشی منابع آلوده کننده آب و خاک و آب‌های زیرزمینی برای ارتقای سطح آگاهیهای معلمان کتاب انسان و محیط زیست منطقه 2 شهر تهران درحالی برگزار شد که بیش از یکسال از آغاز تدریس این کتاب در پایه یازدهم تحصیلی می گذرد.
 
 در این کارگاه آموزشی یک روزه که با همکاری دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست و آموزش و پرورش منطقه 2 شهر تهران برگزار شد؛ برخی از مولفین و دست اندرکاران تألیف این کتاب از جمله: مریم عابدینی، نونا کریمی، مهرا محسنی و لادن رضی کردمحله، مباحث مربوط به منابع آلوده کننده آب و خاک و آبهای زیرزمینی شهر تهران را برای حاضرین تدریس کردند و به سئوالات آنان پاسخ دادند.
 
 گفتنی است، دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری دفتر تألیف کتابهای درسی وزارت آموزش و پرورش، در تلاش هستند تا با برنامه ریزی منسجم و هدفمند، زمینه های لازم برای دانش افزایی  و بروز رسانی اطلاعات محیط زیستی معلمان کتاب درسی "انسان و محیط زیست" را فراهم سازند.
 
 


اخباراخبار hseاخبار ایمنیاخبار بهداشتاخبار محیط زیستاخبار روزانهاخبار جدیدخبر HSEاطلاعات محیط زیستی جمعی از معلمان کتاب درسی انسان و محیط زیست بروز رسانی شد


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

5325

تعداد اعضا

2554

بازدید امروز

4943

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

6

میهمان آنلاین

12803551

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA