سقوط کارگر جوان مقنی به اعماق چاه مرگ وی را به دنبال داشت. + عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه 17 و گروه امداد و نجات 10 را ساعت 15:33 روز گذشته به خیابان هنگام، نرسیده به چهارراه استقلال اعزام کرد.
 
 
مرتضی بهروز معاون منطقه 3 عملیات در این باره گفت: در یک ملک شخصی چاهی به عمق 25 متر برای آزمایش خاک حفر شده بود و کارگر جوانی مشغول کار در این چاه بود که ناگهان به اعماق چاه سقوط کرد.
 
 
وی در ادامه گفت: نیروهای عملیاتی به سرعت محل حادثه را ایمن سازی کرده و با رعایت نکات ایمنی به اعماق چاه رفتند و با استفاده از تجهیزات مخصوص این کارگر تبعه افغان که حدوداً 35 ساله بود را از چاه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
 
 
این معاون منطقه اضافه کرد: متأسفانه عوامل اورژانس پس از انجام معاینات پزشکی اعلام کردند کارگر جوان در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.
 
 
بهروز در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از ارائه تذکرات ایمنی و تحویل محل حادثه به مالک آن، مأموریت خود را به پایان رساندند.
 
 


اخباراخبار hseاخبار سلامت ایمنی بهداشت محیط زیستسقوط کارگر جوان مقنی به اعماق چاه مرگ وی را به دنبال داشت.


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6070

تعداد اعضا

2020

بازدید امروز

8672

بازدید دیروز

0

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

15267094

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA