گوشت های فاسد به رستوران های آستارا نرسید

بهرام پورضرب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 360 کیلوگرم انواع گوشت های فاسد گاو ، گوسفندی و خوراک دام از مبدا شهرستان اردبیل به مقصد شهرستان آستارا به صورت غیربهداشتی حمل می شد که در ایست بازرسی سه راهی قلعه، کشف و به شبکه دامپزشکی شهرستان تحویل داده شد.
وی با اشاره به این که این مقدار گوشت از دو خودروی سواری پیکان و پرشیا کشف شد، اضافه کرد: متخلفان این گوشت های فاسد را با هدف توزیع در رستوران ها و کبابی ها وارد این شهرستان می کردند که با هوشمندی نیروهای مستقر در ایست بازرسی قلعه، محموله غیرمجاز و فاسد کشف و سپس توسط شبکه دامپزشکی معدوم شد.
پورضرب همچنین از کشف 150 کیلوگرم فیله مرغ عصر دیروز از یک خودروی سواری دیگر در ایست بازرسی قلعه خبر داد و افزود: راننده این خودرو نیز از مبدا اردبیل با هدف توزیع محموله در واحدهای صنفی آستارا قصد ورود به شهرستان را داشت که شناسایی و خوراک فاسد دام معدوم شد.
رییس شبکه دامپزشکی آستارا با تقدیر از همکاری ماموران انتظامی آستارا افزود: ارزش پرونده های تخلف سه راننده حامل گوشت و خوراک دام فاسد 110 میلیون ریال بود که به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وی با بیان این که بازرسی و نظارت بر واحدهای عرضه کننده فرآورده های خام دامی با جدیت ادامه دارد، گفت: در مردادماه امسال در مجموع 472 کیلوگرم انواع گوشت قرمز، مرغ و ضمایم خوراک دامی فاسد و غیربهداشتی از واحدهای صنفی کشف، ضبط و معدوم شد.
پورضرب افزود: در این راستا هشت متخلف به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است و سالانه پذیرای بیش از شش میلیون مسافر است که حدود یک میلیون نفر از آنان، اتباع کشورهای خارجی بویژه جمهوری آذربایجان هستند.

 

منبع : خبرگزاری ایرنااخبارسلامت ایمنی و محیط زیستhseگوشت های فاسدرستوران های آستارادامپزشکیخوراک دامی فاسدغیر بهداشتی


نام *

 

دیدگاه شما *

 
  برای ارسال دیدگاه بدون نیاز به تایید، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

  دیدگاه‌ها

هیچ نظری ثبت نشده است. اولین نظر را شما بدهید.

6065

تعداد اعضا

2663

بازدید امروز

7186

بازدید دیروز

2

متخصصین آنلاین

1

میهمان آنلاین

15226735

کل بازدیدها

تماس با ما

نام *  

ایمیل *    

متن پیام *  

ارسال

نرم افزار اندروید سایت

مجوزها

logo-samandehi
مرجع متخصصان سلامت ایمنی و محیط زیست HSEEXPERT Copyright © 2011- "HSEEXPERT.com" . All rights reserved. Designed by TAMDATA